Menu Zavřeno
 • Kdy?

  Druhý běh proběhne v termínu 18.-21.7.2024. Hra začíná ve čtvrtek, na místo je třeba dorazit do 20 hodin. Pozdní příjezd na hru může být důvodem pro nevpuštění hráče na hru.

 • Kde?

  Továrna Mastných, Antala Staška 212, Lomnice nad Popelkou. Na mapě místo najdete zde. Na místě je možno zaparkovat.

 • Pro koho?

  Na hře je 36 hráčských míst (20 ženských a 16 mužských rolí). Pohlaví postav je předem dáno. Na hře je možné vybrat si postavu bez ohledu na gender hráče (crossgender). Hra je určena účastníkům starších 18 let.

 • Za kolik?

  Cena hry činí 3 700 Kč. V této ceně je zahrnuta hra, ubytování a stravování. Kostýmy si hráči zajišťují sami, organizátoři poskytují jen konkrétní kostýmové doplňky. Cena nezahrnuje kauci na úklid ve výši 250 Kč. Kauci za úklid vám vrátíme na účet, pokud se zapojíte do nedělního úklidu. Účastnický poplatek včetně kauce prosím pošlete do 20.5.2024 na účet 2300500209/2010. Do zprávy pro příjemce napište “Fallen”, své jméno a číslo běhu. Pokud by pro vás byla cena z nějakého důvodu příliš vysoká a přesto se chcete hry zúčastnit, napište nám na mail, určitě něco vymyslíme.

 • Ubytováni

  Ubytování je zajištěno v objektu. Na spaní budou k dispozici postele nebo matrace. S sebou je třeba vzít si vlastní spacáky. V objektu jsou dostupné sprchy s teplou vodou, běžné hygienické zázemí a přístup k elektřině. Objekt je vytápěn jen v obytné části. Prostor není bezbariérový.

 • Stravování

  Stravování budeme zajišťovat hromadně od čtvrteční pozdní svačiny do nedělní snídaně, a to v normální a vegetariánské variantě. Jiné diety bohužel nejsme schopni zajistit. V případě, že potřebujete speciální stravování, domluvte se prosím s námi na dalším postupu. Na místě bude k dispozici bar, útrata na baru není součástí účastnického poplatku.

 • Storno podmínky

  Po termínu zaplacení je storno poplatek 10% uhrazeného účastnického poplatku. Při odhlášení měsíc před hrou je storno poplatek 50% uhrazeného účastnického poplatku, při odhlášení 14 dní před hrou 100% uhrazeného účastnického poplatku. Pokud je na odhlášené místo nalezen platící účastník, lze vrátit i částku převyšující storno poplatek, maximálně však do výše 90% uhrazeného účastnického poplatku.

 • Kontakt

  Kontaktujte nás na e-mailu fallen@rolling.cz nebo přes facebook