Menu Zavřeno

Lucie Chlumská

Dlouholetá členka Rollingu. Vystudovala psychologii a již několik let pracuje jako personalistka. Jako členka kreativního týmu se podílela na tvorbě řady her, mezi jinými na Legie: Sibiřský příběh, De la Bête či Mirrors of England. Na Fallen se v rámci kreativního týmu realizuje zejména psaním textů a dáváním moudrých rad. Jejím oblíbeným záporákem je Magneto a doktor Hannibal.

Michaela Hrabáková

Šikovně balancuje rozkročená jednou nohou v Awainu a druhou v Rollingu a je takhle spokojená. Autorsky se podílela např na Requiem: Reichskinder, Zpěvy Rytířské a Pod Prahou. Na Fallen začala u postav, ale nyní se věnuje hlavně scénografii. Její oblíbení padouši jsou Hans Landa a Harley Quinn.

Lenka Fiřtová

O existenci larpů se doslechla až v roce 2019. Pár si jich zahrála a pak se rozhodla začít i něco tvořit. Autorsky se podílela na hře Pod Prahou a nyní se v rámci Fallen věnuje zejména psaní postav. Její oblíbení padouši jsou Darth Vader a Cersei Lannister.

Lenka Kopečková

Její larpové kořeny sahají do moravských fantasy světů, kde působila i jako organizátor larpu Hra o trůny. Po přestěhování do Prahy se přidala k Rollingu, kde se podílela na psaní Zpěvů rytířských, Rošády a malého, za to srdcového projektu “Případ Patricie Jánské”. Na Fallen je součástí kreativního týmu. Jejím oblíbeným záporákem  je Gargamel.

Ondřej Hartvich

Larpům se hráčsky věnuje už pěknou řádku let. Autorsky a organizačně se pak od roku 2012 podílel na několika tématicky i velikostně různorodých akcích. Kromě jiných je spoluautorem výpravných larpů De la Bête a Legie: Sibiřský příběh a Noc křížů. Na Fallen se podílí jako člen kreativního týmu a scénografického dua. Jeho oblíbenými záporáky jsou Loki a Šerif z Nottinghamu.

Rolling

Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her, je nezisková organizace tvořená nadšenými lidmi s dlouholetými zkušenostmi z oblasti pedagogiky, zážit­kových projektů a občanského vzdělávání. Zajišťuje celou tvorbu akce a její vnější komunikaci.